Vans Old Skool – dámské tenisky

Dámské tenisky v populární edici Vans Old Skool patří mezi legendární kousky, co chybí ve vašem botníku. Modely Vans Old Skool Lite, Zip a další, přichází v barevných variantách černé nebo bílé. Kvalitní materiál svršku a podešve je u bot značky Vans samozřejmostí.

Tenisky Vans Old Skool najdete online v tomto e-shopu:
> PŘEJÍT DO E-SHOPU <

Dámské tenisky Vans

Boty Vans jsou pro svou kvalitu celosvětově známé a ne jinak je tomu u dámských tenisek Vans Old Skool. Díky důmyslné technologii, kterou používají při výrobě obuvi v této edici, jsou tenisky nebo také sneakers velice komfortní i během intenzivního nošení. Eleganci a kvalitní zpracování ocení každá žena, ať už jde o dosahování vrcholových výsledků nebo jako street boty na svých každodenních cestách.

Nepřehlédněte:
Prohlédněte si i další edice dámských tenisek jako Vans SK8-Hi nebo Vans Slip on, případně dámské boty v našem katalogu.
Vans Old Skool - dámské tenisky

Produkty Vans v katalogu

I přes to, že jsou tenisky z edice Vans Old Skool stylovou volbou k obutí, vyjít ven pouze v nich je přinejmenším pošetilé. V katalogu zařazujeme i další online dostupné produkty Vans. Níže jsou uvedeny některé z nich, včetně těch ve slevě s možností pořídit si svůj oblíbený kousek levně.