Vans Iso – dámské tenisky

Dámské tenisky v populární edici Vans Iso patří mezi legendární kousky, co chybí ve vašem botníku. Modely Vans ISO 1.5, 2 a další, přichází v barevných variantách červené, bílé nebo se vzorem. Kvalitní materiál svršku a podešve je u bot značky Vans samozřejmostí.

Tenisky Vans Iso najdete online v tomto e-shopu:
> PŘEJÍT DO E-SHOPU <

Dámské tenisky Vans

Boty Vans jsou pro svou kvalitu celosvětově známé a ne jinak je tomu u dámských tenisek Vans Iso. Díky důmyslné technologii, kterou používají při výrobě obuvi v této edici, jsou tenisky nebo také sneakers velice komfortní i během intenzivního nošení. Eleganci a kvalitní zpracování ocení každá žena, ať už jde o dosahování vrcholových výsledků nebo jako street boty na svých každodenních cestách.

Nepřehlédněte:
Prohlédněte si i další edice dámských tenisek jako Vans Old Skool nebo Vans SK8-Hi, případně dámské boty v našem katalogu.
Vans Iso - dámské tenisky

Produkty Vans v katalogu

I přes to, že jsou tenisky z edice Vans Iso stylovou volbou k obutí, vyjít ven pouze v nich je přinejmenším pošetilé. V katalogu zařazujeme i další online dostupné produkty Vans. Níže jsou uvedeny některé z nich, včetně těch ve slevě s možností pořídit si svůj oblíbený kousek levně.