Nike Roshe One – dámské tenisky

Dámské tenisky v populární edici Nike Roshe One patří mezi legendární kousky, co chybí ve vašem botníku. Modely Nike Roshe One Flight Weight, Print, All Black a další, přichází v barevných variantách šedé, černé nebo bílé. Kvalitní materiál svršku a podešve je u bot značky Nike samozřejmostí.

Tenisky Nike Roshe One najdete online v tomto e-shopu:
> PŘEJÍT DO E-SHOPU <

Dámské tenisky Nike

Boty Nike jsou pro svou kvalitu celosvětově známé a ne jinak je tomu u dámských tenisek Nike Roshe One. Díky důmyslné technologii, kterou používají při výrobě obuvi v této edici, jsou tenisky nebo také sneakers velice komfortní i během intenzivního nošení. Eleganci a kvalitní zpracování ocení každá žena, ať už jde o dosahování vrcholových výsledků nebo jako street boty na svých každodenních cestách.

Nepřehlédněte:
Prohlédněte si i další edice dámských tenisek jako Nike Roshe Run nebo Nike Zoom, případně dámské boty v našem katalogu.
Nike Roshe One - dámské tenisky

Produkty Nike v katalogu

I přes to, že jsou tenisky z edice Nike Roshe One stylovou volbou k obutí, vyjít ven pouze v nich je přinejmenším pošetilé. V katalogu zařazujeme i další online dostupné produkty Nike. Níže jsou uvedeny některé z nich, včetně těch ve slevě s možností pořídit si svůj oblíbený kousek levně.