Nike Air Max Thea – dámské tenisky

Dámské tenisky v populární edici Nike Air Max Thea patří mezi legendární kousky, co chybí ve vašem botníku. Modely Nike Wmns Air Max Thea Pink, Black, White, Beige a další, přichází v barevných variantách růžové, šedé, béžové nebo černé. Kvalitní materiál svršku a podešve je u bot značky Nike samozřejmostí.

Tenisky Nike Air Max Thea najdete online v tomto e-shopu:
> PŘEJÍT DO E-SHOPU <

Dámské tenisky Nike

Boty Nike jsou pro svou kvalitu celosvětově známé a ne jinak je tomu u dámských tenisek Nike Air Max Thea. Díky důmyslné technologii, kterou používají při výrobě obuvi v této edici, jsou tenisky nebo také sneakers velice komfortní i během intenzivního nošení. Eleganci a kvalitní zpracování ocení každá žena, ať už jde o dosahování vrcholových výsledků nebo jako street boty na svých každodenních cestách.

Nepřehlédněte:
Prohlédněte si i další edice dámských tenisek jako Nike Air Max 90 nebo Nike Air Pegasus, případně dámské boty v našem katalogu.
Nike Air Max Thea - dámské tenisky

Produkty Nike v katalogu

I přes to, že jsou tenisky z edice Nike Air Max Thea stylovou volbou k obutí, vyjít ven pouze v nich je přinejmenším pošetilé. V katalogu zařazujeme i další online dostupné produkty Nike. Níže jsou uvedeny některé z nich, včetně těch ve slevě s možností pořídit si svůj oblíbený kousek levně.