Nike Air Max 90 – pánské tenisky

Pánské tenisky v populární edici Nike Air Max 90 patří mezi legendární kousky, co chybí ve vašem botníku. Modely Nike Air Max 90 Essential, Leather, Premium, Ultra BR a další, přichází v barevných variantách červené, černé, šedé nebo modré. Kvalitní materiál svršku a podešve je u bot značky Nike samozřejmostí.

Tenisky Nike Air Max 90 najdete online v tomto e-shopu:
> PŘEJÍT DO E-SHOPU <

Pánské tenisky Nike

Boty Nike jsou pro svou kvalitu celosvětově známé a ne jinak je tomu u pánských tenisek Nike Air Max 90. Díky důmyslné technologii, kterou používají při výrobě obuvi v této edici, jsou tenisky nebo také sneakers velice komfortní i během intenzivního nošení. Eleganci a kvalitní zpracování ocení každý muž, ať už jde o dosahování vrcholových výsledků nebo jako street boty na svých každodenních cestách.

Nepřehlédněte:
Prohlédněte si i další edice pánských tenisek jako Nike Air Presto nebo Nike Cortez, případně pánské boty v našem katalogu.
Nike Air Max 90 - pánské tenisky

Produkty Nike v katalogu

I přes to, že jsou tenisky z edice Nike Air Max 90 stylovou volbou k obutí, vyjít ven pouze v nich je přinejmenším pošetilé. V katalogu zařazujeme i další online dostupné produkty Nike. Níže jsou uvedeny některé z nich, včetně těch ve slevě s možností pořídit si svůj oblíbený kousek levně.