Dámské zimní bundy Ragwear kolekce Zima 2016

Dámské zimní bundy Ragwear z kolekce Zima 2016. Ragwear Agata, Wooki, Ewok, Lynx, Monade s umělým kožíškem, prošívané, na knoflíky a s kapucí. Dámské zimní bundy Ragwear přicházejí s klasickými barvami jako černá, tmavě modrá, khaki, zelenomodrá nebo petrolejová. V těchto zimních bundách nenachladnete! Díky stahovací kapuci nebude mít vítr šanci proniknout do vašeho soukromí.

Dámská zimní bunda

Zimní bunda je specifická kladeným důrazem na větší pohodlí a izolaci před studeným počasím. Zimní bunda s umělým kožíškem dopřeje hřejivý pocit a pohodlí v každé situaci, ať už ve městě, v přírodě nebo na sjezdovce. Zimní bundu lze kombinovat jakkoliv, podle situace a počasí. Hodí se k ní kozačky nebo tenisky, ale i kotníkové boty.

Nepřehlédněte:
Dámské zimní bundy Desigual kolekce Zima 2016
Dámské zimní bundy Dorothy Perkins kolekce Zima 2016
Prohlídněte si i další zimní bundy, módní inspiraci a obchody s módou.

Khaki dámská prošívaná zimní bunda Ragwear Agata
Khaki dámská prošívaná zimní bunda Ragwear Agata
Zelenomodrá dámská bunda s umělým kožíškem Ragwear Wooki
Zelenomodrá dámská bunda s umělým kožíškem Ragwear Wooki
Tmavě modrá dámská bunda s kapucí Ragwear Ewok
Tmavě modrá dámská bunda s kapucí Ragwear Ewok
Černá dámská bunda na knoflíky Ragwear Lynx
Černá dámská bunda na knoflíky Ragwear Lynx
Tmavě modrá dámská bunda s kapucí Ragwear Monade
Tmavě modrá dámská bunda s kapucí Ragwear Monade

Ragwear – Zodpovědná móda pro ženy

Moderní streetová módní značka Ragwear vznikla spoluprací designerů z České republiky a Německa teprve v roce 1997, ovšem svými originálními střihy a kvalitními materiály si brzo vybudovala místo ve špičce módy a módního světa. Bunda, mikina, nebo šaty Ragwear, to jsou stěžejní produkty, které tvoří základ kolekcí pro muže i ženy. Designéři z celého světa si dávají záležet, aby všechny produkty byly originální, skvěle propracované a hlavně funkční. Detaily ke značce Ragwear neodmyslitelně patří a proto módní kousky Ragwear vždy spolehlivě poznáte. S outfitem této streetvoé značky ve městě budete zářit.

Designéři a tvůrci Ragwear mají filozofii, že kvalitní produkty nejsou to důležité, hlavní je to, co v oblečení Ragwear děláte. Podstatné je užívat si plně života a to v oblečení značky Ragwear je skvělé. Cenově dostupné módní kousky Ragwear mají ještě jednu skvělou výhodu, pyšní se certifikátem vegan PETA. Vegan PETA certifikát neboli certifikát zodpovědné módy, mají značky, které se při své výrobě distancovali od krve, srsti zvířat, dětské práce a testování na zvířatech. Při nošení produktů Ragwear tedy nejenže budete nepřehlédnutelní, ale máte také skvělý pocit, že výrobou vašeho módního kousku nikdo a nic netrpělo, a to je přeci skvělé!