Dámské zimní bundy Desigual kolekce Zima 2016

Dámské zimní bundy Desigual z kolekce Zima 2016. Desigual Ada, Kristie, Marisa, Chaq, Marlene s umělým kožíškem, prošívané, s ornamenty a kapucí. Dámské zimní bundy Desigual přicházejí s klasickými barvami jako černá, tmavě modrá, červená nebo šedá. V těchto zimních bundách nenachladnete! Velmi praktickou záležitostí je stahování v pase pomocí jemné gumy.

Dámská zimní bunda

Zimní bunda s umělým kožíškem dopřeje hřejivý pocit a pohodlí v každé situaci, ať už ve městě, v přírodě nebo na sjezdovce. Desigual je značka charakteristická svou pestrou barevností a ani tyto zimní bundy z letošní kolekce nejsou výjimkou. Zimní bundu lze kombinovat jakkoliv, podle situace a počasí. Hodí se k ní kozačky nebo tenisky, ale i kotníkové boty.

Nepřehlédněte:
Dámské zimní bundy Ragwear kolekce Zima 2016
Dámské zimní bundy Dorothy Perkins kolekce Zima 2016
Prohlídněte si i další zimní bundy, módní inspiraci a obchody s módou.

Tmavě modrá prošívaná bunda s kožíškem Desigual Ada
Tmavě modrá prošívaná bunda s kožíškem Desigual Ada
Černá prošívaná bunda s jemným vzorem Desigual Kristie
Černá prošívaná bunda s jemným vzorem Desigual Kristie
Černý delší bunda s umělým kožíškem Desigual Marisa
Černý delší bunda s umělým kožíškem Desigual Marisa
Šedá lehká bunda s ornamenty Desigual Sport Chaq
Šedá lehká bunda s ornamenty Desigual Sport Chaq
Červená vzorovaná bunda s kapucí Desigual Marlene
Červená vzorovaná bunda s kapucí Desigual Marlene

Desigual – Barevná móda pro ženy

Vysoká elegance, moderní, svěží styly a luxusní provedení, to jsou klíčová slova pro Španělskou módní značku pro ženy Desigual. Desigual vznikla v roce 1984 a od té doby nabízí ženám po celém světě nekonvenční módu tak typickou právě pro jižní Evropský styl oblékání. Právě temperament, který sršel z každé nové kolekce, lákal ženy natolik, až se dostala značka Desigual mezi špičku módních značek. Cenově dostupné kabelky, šaty a doplňky pro ženy jsou zárukou, že každá nová kolekce Vás bude bavit. Outfity a oděvy značky Desigual jsou často hodnocena jako umělecká díla módního průmyslu. Šeď ostatních značek tedy spolehlivě nabourává a vnáší do ulic barevnost, hravost a luxus. Luxus a výstřednost, kterou si můžete dovolit.

Ne nadarmo slovo Desigual, ze kterého pochází tato módní značka, znamená ve volném překladu domácí favorit. Za dobu více než třiceti let se ovšem stala značka Desigual světový favorit. Desigual se liší, prolíná značku napříč všemi jejími kolekcemi a je to to nejvýstižnější heslo, které značka Desigual může mít. Odlište se, buďte nepřehlédnutelná v outfitech značky Desigual a dopřejte si luxus této nekonvenční módy.