Dámské kabáty Geox kolekce Zima 2016

Dámské kabáty Geox z kolekce Zima 2016. Geox kabát prošívaný, s umělým kožíškem, stahovací, s páskem nebo vysokým límcem. Dámské kabáty Geox jsou letos ve tmavých i světlých odstínech. Najdete zde tmavé barvy jako černý, modrý nebo vínový, ale i světlejší tóny jako je hnědá, šedá nebo béžová.

Dámský kabát

Dámský kabát je podtržením elegance a stylu během chladných zimních měsíců. Každá žena vypadá v  dámském kabátu mnohem lépe. Na výběr je plno variant, například funkční kabát, prošívaný kabát, kabát s páskem nebo stahovací kabát. Kabát s kozačkami je kombinace na jistotu, a přece ne průměrná. Kombinovat můžete i odvážněji s teniskami, pokud zrovna nebude sníh.

Nepřehlédněte:
Dámské kabáty VILA kolekce Zima 2016
Dámské kabáty Miss Selfridge kolekce Zima 2016
Prohlídněte si i další zimní kabáty, módní inspiraci a obchody s módou.

Vínový dámský funkční prošívaný kabát s kapucí Geox
Vínový dámský funkční prošívaný kabát s kapucí Geox
Šedý dámský delší kabát s umělým kožíškem Geox Down
Šedý dámský delší kabát s umělým kožíškem Geox Down
Béžový dámský stahovací kabát Geox
Béžový dámský stahovací kabát Geox
Modrý dámský kabát s vysokým límcem Geox
Modrý dámský kabát s vysokým límcem Geox
Světle šedý kabát s páskem Geox
Světle šedý kabát s páskem Geox

Geox – Italská móda pro ženy

Značka Geox je pro Vás ve světě módy a obuvi teprve od roku 1995 a za tu dobu si již získala miliony fanoušků na celém světě. Tento Italský výrobce nabízí především boty a bundy Geox v nezaměnitelném módním střihu, s módními tvary a hlavně kvalitním zpracováním a kvalitními materiály.

Slogan Geox Breathes, neboli Geox dýchá, není jen marketingová fráze. Boty Geox jsou totiž boty, které opravdu dýchají. Značka má na svou technologii dokonce i několik patentů. Její patentovaná technologie prodyšnosti Respira® spočívá v dokonalém odvodu vlhkosti a cirkulaci vzduchu kolem nohy člověka. Nášlapné stélky, ojedinělé podešvi s mikroporézní membránou dosahují dokonalého odvodu tepla ven z boty od lidské nohy, avšak prach a venkovní vlhkost dovnitř boty nepustí.

Nejnovější patentovanou technologií značky Geox je nový směr Geox Nebula. Nebula posouvá technologii prodyšnosti na další úroveň a dýchá trojrozměrně. Geox Nebula za každých okolností zaručuje dokonalý fyziologický komfort během nošení a zároveň lehkost a prodyšnost. Vyberte si ty pravé dýchací boty a funkční budu ze stovek modelů v každé kolekci a mějte své Geox na sport, do společnosti i na běžné nošení.