Adidas Tubular – pánské tenisky

Pánské tenisky v populární edici Adidas Tubular patří mezi legendární kousky, co chybí ve vašem botníku. Modely Adidas Tubular Doom, Instinct, Invader, Nova, Shadow, X a další, přichází v barevných variantách černé, bílé nebo šedé. Kvalitní materiál svršku a podešve je u bot značky Adidas samozřejmostí.

Tenisky Adidas Tubular najdete online v tomto e-shopu:
> PŘEJÍT DO E-SHOPU <

Pánské tenisky Adidas

Boty Adidas jsou pro svou kvalitu celosvětově známé a ne jinak je tomu u pánských tenisek Adidas Tubular. Díky důmyslné technologii, kterou používají při výrobě obuvi v této edici, jsou tenisky nebo také sneakers velice komfortní i během intenzivního nošení. Eleganci a kvalitní zpracování ocení každý muž, ať už jde o dosahování vrcholových výsledků nebo jako street boty na svých každodenních cestách.

Nepřehlédněte:
Prohlédněte si i další edice pánských tenisek jako Adidas ZX Flux nebo Converse All Star, případně pánské boty v našem katalogu.
Adidas Tubular - pánské tenisky

Produkty Adidas v katalogu

I přes to, že jsou tenisky z edice Adidas Tubular stylovou volbou k obutí, vyjít ven pouze v nich je přinejmenším pošetilé. V katalogu zařazujeme i další online dostupné produkty Adidas. Níže jsou uvedeny některé z nich, včetně těch ve slevě s možností pořídit si svůj oblíbený kousek levně.