Internetové obchody s módou, recenze a informace

České obchody s dámskou a pánskou módou. Recenze a informace o nabídce módních značek jednotlivých obchodů, jejich zaměření a obchodní historii.

Zoot

Zoot se označuje za módní nadšence, pionýry retailu a technologické inovátory. Zoot prorazil díky omni-channel konceptu, který spojuje to nejlepší z online a offline světa do jednoho rychle rostoucího lovebrandu. Zákazník si objedná online a vybrané zboží dorazí na Výdejnu radosti, kde si vše vyzkouší a koupí jen to, s čím je spokojen. Díky svému inovativnímu přístupu je Zoot jedním z největších prodejců módy v ČR a vstupuje i na zahraniční trhy. Zákazníci oceňují rychlost, výběr z 300 módních značek, nejnovější módní trendy, široký výběr dámské a pánské módy a v nejposlední řadě možnost si zboží předem vyzkoušet.

DO OBCHODU

Different

Different je zavedený český módní e-shop, který vybavuje své zákazníky tím nejlepším již od roku 2008. Se značkami Desigual, Melissa, Scotch&Soda, Disaster Designs, Santoro London, OPS!Objects, O Bag a jiné, proměňuje české ulice ve výkladní skříň. Vysoké hodnocení e-shopu na Heurece jen podtrhuje schopnost dělat svým zákazníkům a módním nadšencům radost. Zákazníci oceňují rychlost dodání, kvalitu zboží a přehlednost stránek.

DO OBCHODU

Answear

Answear je jeden z nejlépe hodnocených obchodů s oblečením na českém trhu. Zákazníci si pochvalují především rychlost dodání do 24 hodin od objednání a široký výběr způsobů dodání. Answear je původem z Polského Krakova a na českém trhu působí od roku 2014. Jeho nabídka obsahuje více jak 200 módních značek dámského, pánského i dětského oblečení. Kromě ČR působí i na dalších trzích jako je Slovensko, Ukrajina, Rumunsko nebo Maďarsko.

DO OBCHODU

Astratex

Synonymem online prodeje spodního prádla v ČR je s lehkou nadsázkou právě Astratex. Spodní prádlo prodává již od roku 2000 a za tu dobu se dostal mezi top e-shopy v ČR. Především pro ženy je úzká specializace Astratexu vítanou záležitostí, a to díky pomoci a specifikaci při výběru dámských podprsenek v různé škále velikostí.

DO OBCHODU

Bibloo

Obchod Bibloo má české kořeny a poměrně čerstvou historii. Přes to roste závratným tempem a dostává se mezi největší hráče na českém trhu. Bibloo se může chlubit především nízkou mírou vratek a rychlostí dodání. Najdete zde známé i méně známé značky jako Tommy Hilfiger, Diesel, Replay, Armani, Crocs nebo Desigual.

DO OBCHODU

Footshop

Footshop je specializovaný e-shop zaměřený především na pánské, dámské a dětské boty. Na rozdíl od mnoha dalších e-shopů, klade Footshop důraz i na kamenné pobočky a jejich dojem. Boty jsou stylově vystavěny a kromě čistého nakupování zde můžete i relaxovat nebo se účastnit různých událostí, které pořádají. Sortiment je orientován na kvalitu a prémiové značky.

DO OBCHODU

Baťa

Baťa je česká obuvnická firma založená na konci 19. století ve Zlíně. Podle Guinnessovi knihy rekordů je Baťa největší prodejce a výrobce bot všech dob, protože podle nich firma prodala již přes 14 miliard párů bot po celém světě. U nás se soustředí na prodej dámské, pánské a dětské obuvi on-line s možností výměny nebo vrácení zboží ve více než 70 pobočkách po celé ČR.

DO OBCHODU