Internetové obchody s módou, recenze a informace

České obchody s dámskou a pánskou módou. Recenze a informace o nabídce módních značek jednotlivých obchodů, jejich zaměření a obchodní historii.

Zoot

Zoot se označuje za módní nadšence, pionýry retailu a technologické inovátory. Zoot prorazil díky omni-channel konceptu, který spojuje to nejlepší z online a offline světa do jednoho rychle rostoucího lovebrandu. Zákazník si objedná online a vybrané zboží dorazí na Výdejnu radosti, kde si vše vyzkouší a koupí jen to, s čím je spokojen. Díky svému inovativnímu přístupu je Zoot jedním z největších prodejců módy v ČR a vstupuje i na zahraniční trhy. Zákazníci oceňují rychlost, výběr z 300 módních značek, nejnovější módní trendy, široký výběr dámské a pánské módy a v nejposlední řadě možnost si zboží předem vyzkoušet.

DO OBCHODU

Different

Different je zavedený český módní e-shop, který vybavuje své zákazníky tím nejlepším již od roku 2008. Se značkami Desigual, Melissa, Scotch&Soda, Disaster Designs, Santoro London, OPS!Objects, O Bag a jiné, proměňuje české ulice ve výkladní skříň. Vysoké hodnocení e-shopu na Heurece jen podtrhuje schopnost dělat svým zákazníkům a módním nadšencům radost. Zákazníci oceňují rychlost dodání, kvalitu zboží a přehlednost stránek.

DO OBCHODU

Answear

Answear je jeden z nejlépe hodnocených obchodů s oblečením na českém trhu. Zákazníci si pochvalují především rychlost dodání do 24 hodin od objednání a široký výběr způsobů dodání. Answear je původem z Polského Krakova a na českém trhu působí od roku 2014. Jeho nabídka obsahuje více jak 200 módních značek dámského, pánského i dětského oblečení. Kromě ČR působí i na dalších trzích jako je Slovensko, Ukrajina, Rumunsko nebo Maďarsko.

DO OBCHODU

Astratex

Synonymem online prodeje spodního prádla v ČR je s lehkou nadsázkou právě Astratex. Spodní prádlo prodává již od roku 2000 a za tu dobu se dostal mezi top e-shopy v ČR. Především pro ženy je úzká specializace Astratexu vítanou záležitostí, a to díky pomoci a specifikaci při výběru dámských podprsenek v různé škále velikostí.

DO OBCHODU

Bibloo

Obchod Bibloo má české kořeny a poměrně čerstvou historii. Přes to roste závratným tempem a dostává se mezi největší hráče na českém trhu. Bibloo se může chlubit především nízkou mírou vratek a rychlostí dodání. Najdete zde známé i méně známé značky jako Tommy Hilfiger, Diesel, Replay, Armani, Crocs nebo Desigual.

DO OBCHODU

Footshop

Footshop je specializovaný e-shop zaměřený především na pánské, dámské a dětské boty. Na rozdíl od mnoha dalších e-shopů, klade Footshop důraz i na kamenné pobočky a jejich dojem. Boty jsou stylově vystavěny a kromě čistého nakupování zde můžete i relaxovat nebo se účastnit různých událostí, které pořádají. Sortiment je orientován na kvalitu a prémiové značky.

DO OBCHODU

BigBrands

Pokud sháníte značky, které jsou běžně v Čechách nedostupné, pak je nákupní klub BigBrands to pravé pro vás. Rozsah dostupných značek je opravdu široký, takže si vyberete kousky, ve kterých budete skutečně unikátní na českých ulicích. BigBrands se zaměřují jak na dámskou, tak i pánskou a dětskou módu.

DO OBCHODU

Baťa

Baťa je česká obuvnická firma založená na konci 19. století ve Zlíně. Podle Guinnessovi knihy rekordů je Baťa největší prodejce a výrobce bot všech dob, protože podle nich firma prodala již přes 14 miliard párů bot po celém světě. U nás se soustředí na prodej dámské, pánské a dětské obuvi on-line s možností výměny nebo vrácení zboží ve více než 70 pobočkách po celé ČR.

DO OBCHODU